O nas

Od ponad 10 lat zespół naszych specjalistów wspiera klientów w doborze, konfiguracji i eksploatacji profesjonalnych systemów jak streaming obrazu rzeki, monitoring ścieżek rowerowych czy kontrola przejść dla zwierząt nad autostradami. Nasze systemy działają w utrudnionych warunkach, tam, gdzie nie ma dostępu do prądu. Dlatego też wykorzystujemy do ich zasilania zieloną energię – wiatraki i panele fotowoltaiczne. Dziś fotowoltaika cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientów ze względu na coraz bardziej ekonomiczne i wydajne rozwiązania techniczne, jak również z powodu dopłat i wielu udogodnień rządowych i unijnych zachęcających do tego typu inwestycji. Państwo mają taką potrzebę i możliwości, my wiemy jak to zrobić.

O wiarygodności naszej firmy świadczy wieloletnia współpraca z większością nadleśnictw w Polsce oraz z wieloma służbami mundurowymi jak np. Straż Graniczna. Skuteczność naszych realizacji potwierdzają dostępne w mediach pozytywne relacje, opisujące walkę leśników ze wszelkiego rodzaju szkodnictwem leśnym. Dzięki pracy zespołu Masdar dla Lasów Państwowych możliwe było wypowiedzenie wojny złodziejom drewna i śmieciarzom.

Opierając się na naszych wieloletnim doświadczeniu w wykorzystywaniu zielonej energii do naszych skomplikowanych projektów, rozszerzyliśmy działalność firmy Masdar o projektowanie i montaż paneli fotowoltaicznych w gospodarstwach domowych i obiektach przemysłowych. Podobnie jak nasze projekty monitoringowe, tak i przy realizacjach fotowoltaiki, dostosowujemy nasze projekty do indywidualnych potrzeb klienta, uwzględniając wymagania techniczne, specyfikę działania paneli fotowoltaicznych i możliwości umiejscowienia instalacji. Oferujemy również profesjonalny monitoring tego typu cennej inwestycji na Państwa dachu czy działce.

Nowoczesne technologie rozwijają się w zawrotnym tempie i to, co jeszcze wczoraj było nowinką technologiczną, dziś staje się standardowym wyposażeniem domu czy obiektu przemysłowego. To, co jeszcze wczoraj było nieopłacalne w użytkowaniu, dziś przynosi wymierne korzyści.

Współpraca z firmą Masdar sprawi, że nowoczesne technologie zadziałają również na Państwa korzyść.

Zespół Masdar

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Kontakt z konsultantem
close slider

Pomoc konsultanta
Wypełnij formularz, a nasz konsultant skontaktuje się z Tobą.

Mój prąd